Fajnie, że jesteś, bo…

…naszą misją jest zapewnić Ci najwyższy komfort użytkowania w postaci pełnej transparentności naszej strony www. Zachęcamy Cię do poznania treści najważniejszych dokumentów, które zostały stworzone z myślą o Twoich prawach i potrzebach. Znajdziesz w nich informacje o tym, jakie zasady wpływają na prezentowanie treści na naszej witrynie, a także dowiesz się więcej o publikacji opinii Klientów na naszej stronie www.

Opinie prezentowane na naszej stronie

Odwiedzając witrynę noclegioswiecim.eu, masz możliwość przeczytania wielu opinii Klientów, które zostały stworzone przez naszych Klientów w ramach oceny naszych usług i/lub produktów. Wszystkie opinie są dostarczane z powszechnie znanych serwisów zewnętrznych, czyli Opinie Google i Opinie Facebook.

Prezentowane opinie mogą być dla Ciebie cenną wiedzą o tym, jak pracujemy i co sądzą o nas inni. Wiemy również, że chcesz podjąć świadomą decyzję w zakresie wyboru obiektu noclegowego, który spełni Twoje potrzeby. Dlatego robimy wszystko, aby prezentowane opinie wyrażały wyłącznie prawdziwe odczucia naszych Klientów i partnerów biznesowych.

W związku z tym, wszystkie opinie, które zostały opublikowane na naszej witrynie są weryfikowane wyłącznie przez dostawców zewnętrznych jak Opinie Google i Opinie Facebook. Chcemy Cię zapewnić, że na naszej stronie internetowej nie publikujemy żadnych opinii, które zostały stworzone na nasze zlecenie.

Proces weryfikacji opinii

Nasz obiekt noclegowy nie prowadzi żadnych działań, które miałyby na celu wpłynięcie na prezentowane opinie, ponieważ te są automatycznie weryfikowane i publikowane przez zewnętrznych dostawców, czyli wspomniane serwisy Google i Facebook. Dlatego na naszej stronie www zobaczysz tylko to, co sądzą o nas użytkownicy wymienionych platform. To proste i uczciwe rozwiązanie – wierzymy, że też podzielasz nasz punkt widzenia.

Mamy nadzieję, że prezentowane opinie pozwolą Ci w pełny i wiarygodny sposób uzyskać niezbędne informacje na temat możliwości i jakości współpracy z nami. A ponadto pozwolą podjąć świadomą decyzję w sprawie skorzystania z naszych usług i/lub produktów.

Jesteśmy otwarci na rozmowę, więc jeśli masz do nas pytania, prosimy o kontakt.

Zespół Comfort Apartments