Apartamenty z Tarasem

10 D Przystosowany dla osób niepełnosprawnych

7 osobowy / 58,5 m2

Odkryj wyjątkową przestrzeń, która zaspokoi Twoje potrzeby podczas relaksu. Przestronny apartament z tarasem to oaza spokoju. Mieszkanie z wyposażeniem dla osób niepełnosprawnych.

cena od 550 PLN

Comfort-Apartments-Oswiecim

10 G

7 osobowy / 58,5 m2

Zrelaksuj się i odpręż w przytulnej atmosferze z niepowtarzalnym widokiem. Zrelaksuj się tak, jak lubisz i ciesz się tym, co ulotne.

cena od 550 PLN

Apartamenty z Balkonem

10 E

7 osobowy / 61,5 m2

Zapomnij o codziennych troskach i pozwól sobie na chwilę relaksu. Rozluźnij się dokładnie tak, jak lubisz, i ciesz się każdą chwilą w przytulnym otoczeniu.

cena od 550 PLN

Poczujesz się tutaj jak w domu

Komfortowe apartamenty Oświęcim to stylowe przestrzenie z nowoczesnym wyposażeniem najwyższej klasy, które zapewnią Ci dostęp do wszystkiego, czego pragniesz. Twój pobyt będzie wolny od trosk i pełen pozytywnych emocji.

 • Tańsze bilety

  Nocując u nas, masz okazję skorzystać z wyjątkowej oferty! Rezerwując pokój u nas, otrzymasz atrakcyjny 5% rabat na wybrane lokalne atrakcje turystyczne. To doskonała okazja, by jeszcze bardziej cieszyć się swoim pobytem i zwiedzić okoliczne miejsca za korzystniejszą cenę.

 • Comfort-Apartments-Oswiecim

  Rozrywka – 55 calowy TV z Netflix i YouTube

  Nie chcesz przegapić żadnego odcinka ulubionego serialu? Albo marzysz o wieczornej uczcie kinomana? Nic straconego. W Apartamentach Oświęcim czeka na Ciebie duży telewizor z dostępem do popularnych platform streamingowych i serwisów wideo.

 • Noclegi Auschwitz

  Lokalizacja – 2 km od obozu Auschwitz

  Dogodne położenie apartamentów to szansa, aby w swoim własnym tempie poznać historyczne obiekty z czasów II wojny światowej i nie tylko. Bliskość kompleksu dawnych obozów Auschwitz-Birkenau to także możliwość odwiedzenia najważniejszych miejsc pamięci w ciągu jednego dnia.

 • Comfort-apartments-oswiecim

  Taras – z kawą o poranku

  Apartamenty Oświęcim z tarasem to azyl i unikalna przestrzeń, gdzie możesz przeżyć niezapomniane chwile. Poranna kawa czy posiłek na świeżym powietrzu w otoczeniu natury to marzenie, które możesz spełnić, będąc u nas. Z dala od zgiełku miasta.

 • Comfort-Apartments-Oswiecim

  Kuchnia – w pełni wyposażona

  Samodzielne gotowanie na wyjeździe to idealna okazja do kreatywnej zabawy. W apartamentach Oświęcim czeka na Ciebie w pełni wyposażona kuchnia, w której stworzysz najsmaczniejsze posiłki. Kuchenne sprzęty czekają na Twoje kulinarne pomysły.

 • Comfort-Apartments-Oswiecim

  Łóżka – z komfortowymi materacami

  Błogi sen to nie tylko przywilej domowego zacisza. Strefa sypialna w apartamentach Oświęcim posiada stylowe łóżka wyposażone w wysokiej klasy materace, które dostarczą Ci wyjątkowego komfortu podczas snu. Z kolei poranek będzie pełen pozytywnej energii.

 • Obiekt ogrodzony

  To sposób na zapewnienie Ci najwyższego poziomu bezpieczeństwa i prywatności. Nikt i nic nie zakłóci Twojego wypoczynku, a każda chwila w Apartamentach Oświęcim będzie szansą na zaznanie spokoju. Bez ciekawskich spojrzeń i nieproszonych gości.

 • Comfort-Apartments-Oswiecim

  Przystosowane dla niepełnosprawnych

  Apartamenty Oświęcim to komfortowe przestrzenie dla wszystkich, bez względu na to, czy zmagają się z niepełnosprawnością, czy nie. Wyposażenie dostępne w apartamentach jest przyjazne dla każdego i pozwala godnie odpoczywać, pomimo ograniczeń.