Oferujemy wyjątkowe i nowoczesne apartamenty, zapewniając naszym Gościom komfortowy i spokojny pobyt. Nasza lokalizacja jest idealnym punktem wypadowym do zwiedzania Oświęcimia oraz regionu Małopolski, dzięki dogodnemu dostępowi do kluczowych atrakcji turystycznych, historycznego centrum miasta, rzeki Soły oraz głównych dróg.

Nasze apartamenty to miejsca wyposażone w najwyższej jakości udogodnienia. Naszym Gościom zapewniamy dostęp do bezpłatnego WiFi oraz prywatnego parkingu (bez konieczności rezerwacji).

Comfort-Apartments-Oswiecim

Dodatkowo przykładamy dużą wagę do zapewnienia wygody dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie oraz różnorodne opcje rozrywki, w tym duży telewizor z dostępem do popularnych platform streamingowych i serwisów wideo.

Comfort-apartments-oswiecim

Komfort i satysfakcja naszych Gości są naszym priorytetem. Nasza załoga dba o detale, aby zapewnić niezapomniany pobyt w Comfort Apartments Oświęcim. Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które otrzymujemy i pracujemy nad zapewnieniem jeszcze lepszych wrażeń podczas pobytu u nas!

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie i zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych komfortowych apartamentów w Oświęcimiu!

Oznaczaj nas na social mediach używając:

#StayAtComfort

Zobacz nasze apartamenty

10 D Przystosowany dla osób niepełnosprawnych

7 osobowy / 58,5 m2

Odkryj wyjątkową przestrzeń, która zaspokoi Twoje potrzeby podczas relaksu. Przestronny apartament z tarasem to oaza spokoju. Mieszkanie z wyposażeniem dla osób niepełnosprawnych.

cena od 550 PLN

Comfort-Apartments-Oswiecim

10 G

7 osobowy / 58,5 m2

Zrelaksuj się i odpręż w przytulnej atmosferze z niepowtarzalnym widokiem. Zrelaksuj się tak, jak lubisz i ciesz się tym, co ulotne.

cena od 550 PLN