Nocleg dla osób z niepełnosprawnościami w Oświęcimiu

Niepełnosprawność nie powinna utrudniać cieszenia się krótkimi i długimi wyjazdami. Rezerwując odpowiedni nocleg, można w pełni wypocząć oraz uniknąć wielu niedogodności, które związane są m.in. z barierami architektonicznymi. Sprawdź, z jakich udogodnień dla osób niepełnosprawnych możesz skorzystać w naszych apartamentach.

Ograniczona sprawność ruchowa wymaga szczególnej uwagi podczas rezerwacji noclegu oraz planowania podróży. Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim, chodzące o kulach oraz korzystające z balkoników i chodzików rehabilitacyjnych, często natrafiają na różne przeszkody architektoniczne, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Szukając noclegu w Oświęcimiu, warto zwrócić uwagę na szczegółowy opis obiektu noclegowego. Booking Oświęcim pozwala znaleźć idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb nocleg np. hotele Oświęcim oraz apartamenty Oświęcim, które zapewniają odpowiednie udogodnienia dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

Obiekty noclegowe, które zostały dopasowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, to również doskonały wybór w przypadku seniorów, którzy z racji wieku często mają problemy m.in. z chodzeniem po schodach, korzystaniem z wanny i prysznica z wysokim brodzikiem oraz pokonywaniem progów, a także osób podróżujących z małymi dziećmi, bo np. szerokie drzwi i podjazdy ułatwiają korzystanie z wózka.

Nowoczesne apartamenty w Oświęcimiu, które zostały dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Comfort Apartments Oświęcim to miejsce, w którym każdy w pełni wypocznie i poczuje się jak we własnym domu. Dbamy o naszych Gości od pierwszych chwil pobytu w obiekcie, zapewniając ekspresowe zameldowanie oraz wymeldowanie.
Posiadamy przestronny apartament, który spełnia wszystkie standardy pod względem udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami. Apartament został przystosowany zarówno pod względem lokalizacji, jak i funkcjonalności do potrzeb m.in. osób korzystających z wózków inwalidzkich.

Klimatyzowany apartament znajduje się na parterze, co ułatwia funkcjonowanie osobom samodzielnie radzącym sobie z codziennymi czynnościami oraz opiekunom osób niepełnosprawnych. Brak konieczności pokonywania schodów pozwala na bezproblemowe korzystanie z tarasu i ogrodu oraz zwiedzanie okolicy.

Przestronny apartament z prywatnym wejściem został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksimum komfortu i wygody, a także bezpieczeństwa podczas wykonywania różnych czynności. 2 sypialnie, prywatna kuchnia, część wypoczynkowa oraz prywatna łazienka umożliwiają swobodne korzystanie ze sprzętu inwalidzkiego. Szerokie drzwi, brak utrudniających poruszanie się progów, uchwyty w łazience, a także odpowiednie ustawienie mebli pozwalają uniknąć zbędnego stresu i gwarantują spokojny wypoczynek.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy umilające pobyt i zapewniające rozrywkę wyposażenie m.in. płaski telewizor z dostępem do popularnych platform streamingowych i serwisów wideo, grill, meble ogrodowe, gry planszowe oraz bezpłatne Wi-Fi.

Comfort Apartments Oświęcim zapewnia również dostęp do niezbędnego wyposażenia kuchni i łazienki m.in. lodówki, ekspresu do kawy, czajnika, płyty kuchennej, piekarnika, pralki, suszarki, ręczników, żelazka i sprzętu do prasowania. Korzystając z naszych apartamentów, nie trzeba zabierać w podróż połowy dobytku – wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania, znajduje się na miejscu.

Podsumowanie

W Oświęcimiu można znaleźć obiekty noclegowe, które spełniają wszystkie standardy pod względem dostępności dla osób niepełnosprawnych. Wypoczynek w apartamencie, który został odpowiednio dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, to gwarancja komfortowego, spokojnego i bezpiecznego pobytu, który zapewni maksimum relaksu oraz pozwoli w pełni cieszyć się czasem spędzanym poza domem.

Szukając noclegu, który spełnia potrzeby i oczekiwania osób niepełnosprawnych, warto wziąć pod uwagę zarówno lokalizację obiektu, jak i dodatkowe udogodnienia, dzięki którym będzie można wyruszyć w podróż bez konieczności zabierania ze sobą połowy dobytku oraz uniknąć nudy podczas spędzania czasu w obiekcie noclegowym.